Aysu

Aysu kaynağından tamamen hijyenik olarak el değmeden doldurulur ve size ulaşır. Toros dağların zirvelerinden gelen eşsiz tadı yüksek kalite standartlarında şişeleyen Aysu, doğanın saflığını,en iyisini hak eden ailenizle de gönül rahatlığı ile paylaşmanızı sağlar.

Aysu lezzet katan mineral zenginliği ile , Dedegöl Dağı eteklerinde binlerce yılda oluşmuş jeolojik katmanlarından suyunuza ekleniyor. Yüksek dağların derinliklerinden gelen benzersiz tadı yüksek kalite standartlarında sunan Aysu doğanın iyiliğini, hissettiğiniz sevgi özeni ailenizle de gönül rahatlığı ile paylaşmanızı sağlar. Dolumun her aşamasında özenle yapılan analizlerle hijyenik ve sanitasyon kuralları açısından tam güvenli olarak siz tüketicilerimize sunuyoruz.

Aysu Natural Waters reaches you after %100 hygenical packaging processes. We share the Toros Mountains’ unique and delicious taste with our highly standarded bottling experiences. Share this taste with your family delightedly, you deserve the best!

Minerally rich Aysu Waters is extracted from Dedegöl Mountain’s agelong geological layers. Having its higly standarded unique taste comes from alpines, Aysu shares gift of the nature with you and your family with inner peace. We vouch for you that analyses having been carried out during water blowing process is pursuant to hygenical and sanitation rules.

"Çay, kahve, kola, gibi içecekler günlük su tüketimi miktarından sayılamaz. Günlük hayatta yeteri kadar su içmek vücuttaki yağların çözülmesini sağlayarak yağ yakımını hızlandırır. Spor, egzersiz yaparken bol su içmekte metabolizmayı hızlandırarak fazla kiloların verilmesine yardımcı olur."

− Burcu Kara, Diyetisyen

"Ilık su özellikle sindirim için çok faydalıdır. Çalışmalar yemek sırasında veya yemeklerden sonra soğuk su içilmesinin alınan gıdalardaki yağı sertleştirdiğini ortaya koymuştur. Bu bağırsaklarınızın iç duvarlarında yağ birikintileri oluşturarak bağırsak kanserine yol açabilir. Bununla birlikte, içtiğiniz bir bardak soğuk suyu ılık su ile değiştirirseniz bu sorunla karşı karşıya kalmazsınız. Ayrıca ılık su yemeklerden sonra yaşanan hazımsızlık sorunlarına da iyi gelir."

− Mark Levin, Diyetisyen

"Sıcak su içmek soğuk algınlıkları, öksürük ve boğaz ağrısı için mükemmel bir doğal çözümdür. Balgamı çözer ve vücuttan atılmasını kolaylaştırır. Bu sayede boğazı rahatlatır, ayrıca burun tıkanıklıklarının giderilmesinde de yardımcı olur."

− Jeff Gemmell, Prof. Dr.